Břišní tance

Orientální břišní tanec je původem ze Středního východu. V současné době je ve světě velmi rozšířen a těší se velké popularitě. Původně vznikl jako tanec afrických žen, které se chystaly k porodu nebo již rodily, protože obsahuje pohyby, které ženám ulevovaly od bolestí a pomáhaly uvolňovat a otevírat porodní cesty a porod tak mohl probíhat klidněji a plynuleji.

Dnes ženy v břišním tanci nalézají uvolnění, radost, harmonii i krásu. Žena se učí uvolněně, ladně a kreativně zacházet se svým tělem. Jednotlivé partie těla se uvolňují, prokrvují, procvičují a posilují. Přirozeně se formuje ženská postava. S uvolněním tělesných bloků v oblasti hrudníku, břicha a pánve nastává i uvolnění v psychické oblasti. Ženy brzy začínají pociťovat uvolnění bolestí zad, kloubů, harmonizaci vnitřních orgánů a řešení ženských obtíží.Rovněž se výrazně zlepšuje prožívání ženské sexuality.

Žena tančící břišní tance působí atraktivně, charizmaticky, přitažlivě i magicky.Vyzařuje z ní ženskost, sebedůvěra a radost z pohybu.

Nové taneční lekce s prvky ženské tantry a meditace ženy přivádějí do intenzivního prožitku přítomného okamžiku. Ženy uvolní a procvičí své tělo a zároveň zklidní svou mysl a naladí se na vibrace harmonie, krásy a sebepřijetí.

 

Lekce pro začátečnice:

Středa 17.30-18.30

Lekce pro pokročilé:

Středa 19.00-20.00

Tantrické meditativní techniky:

Středa 18.30-19.00

Církevní konzervatoř Opava, Beethovenova 1

 

Cena jedné taneční hodiny je 100,-. Platí se 10 lekcí najednou. V případě potřeby je možná individuální domluva platby.

Informace a přihlášky : Mgr. Šárka Urbanová

mobil: 608 05 18 82,

email: sarka.urbanova@email.cz

Plakát ke stažení – Břišní tance