Loading...

Manikúra – pedikúra

PROČ PEDIKÚRA?

Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život a každý den jsou vystavovány mnoha vlivům, které je poškozují (nevhodná obuv, špatné ponožky, dlouhé stání, nedostatek odpočinku, nevhodná péče).

V důsledku našich chyb se objevují puchýře, otlaky, kuří oka, zarostlé nehty, rozpraskané paty, dermatomykózy atd.. Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů, ale i zkrášlení nohou – úpravou tvaru a barvy nehtů nebo i klasického prodlužování nehtů gelem, obdobným způsobem jako na rukou.

Pedikúra zajišťuje dobrou službu nohou v dalších letech, proto nezapomínejme, že prevence je lepší než léčba. Pěstěné nohy, stejně tak jako ruce vypovídají o jejich nositelce či nositeli.

MOKRÁ PEDIKÚRA – je procedura, při které se nohy standardně před ošetřením namáčí do teplé koupele se solí, která podporuje uvolnění nohou a změkčení kůže. Poté nohy osušíme, desinfikujeme a skalpelem odstraníme ztvrdlou a zrohovatělou kůži. Vyčistíme nehtové valy a odstraníme nadbytečnou kůžičku kolem nehtu, ostříháme a dopilujeme je do požadovaného tvaru. Pemzou vyhladíme ošetřenou plosku nohy a provedeme masáž nohy speciálním krémem.

Další služby spojené s pedikúrou

  • odstranění kuřích ok
  • řešení ztluštělých nehtů
  • řešení zarostlých nehtů
  • masáž dolních končetin až po kolena
  • lakování nehtů (výběr různých barev, francouzská pedikúra, zdobení nehtů atd.)
  • p-shine, nehtová modeláž…

Cena základní pedikúry ….180,-