Loading...

Přístrojové ošetření

Galvanická žehlička

Okamžitý LIFTING za 20 minut


Exklusivní technologie pro omlazení.
Galvanická žehlička spolu se speciálními gely Vám dopřeje luxus maximální profesionální péče až do spodních vrstev pleti, (zatímco každá jiná péče ošetřuje jen povrch pleti), omladí, vyživí, hydratuje, vypne kontury a vrásky.
Bezbolestně, rychle, efektivně a viditelně MLADŠÍ, PRUŽNĚJŠÍ, PEVNĚJŠÍ, KRÁSNÁ PLEŤ. Už nemusíte čekat na výsledky působení krémů týdny, ani jezdit na finančně náročné omlazovací pobyty. Buďte připraveny udělat 100% dojem s vypnutou, omlazenou a perfektní pokožkou! Zapomeňte na složité, zdlouhavé nebo bolestivé procedury!

Galvanická žehlička na vrásky, pracuje s pomocí vysoce kvalitní kosmetiky NuSkin a polarizovaných gelů, které se dostávají u pleti až do třetí vrstvy a funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů a intenzivněji pracuje na jejich vytažení.

Kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje kůži v obličeji, na krku a kdekoliv na těle. Již při prvním žehlení je cítit, jak kůže na těle dýchá a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Dopřejte si galvanickou lázeň – dříve jen na kosmetických klinikách u nás v komplexní kombinaci s již samotnou účinností manuální lymfatické drenáže obličeje.

Ošetření v našem salonu zahrnuje jemnou mikroabrazi NuSkin včetně rozžehlení kontur obličeje, očního okolí a krku.

Cena: 500,-

Kůra 5-ti ošetření 2.200,-

Kosmetické ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S

Ultrazvuková špachtle SINEKRON S je přístroj k bezbolestnému, neagresivnímu a vůbec nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření pleti. Ultrazvuková špachtle SINEKRON S pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Využívá zvukový signál (velmi vysoký tón, pro člověka téměř neslyšitelný a zcela bezpečný). Je výborným spojencem pro ty, kteří chtějí získat nejvyšší prospěch z každého profesionálního ošetření. Hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Jemným masírováním pleti působí až do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky. Ultrazvuková špachtle SINEKRON S zároveň pleť lépe prokrvuje a současně umožní i snazší přísun živin a vody. Vaše pleť tak bude nádherně hydratovaná a jemná! Dalším skvělým účinkem ultrazvukové špachtle SINEKRON S je i peeling. Odstraňuje povrchové odumřelé buňky a kompletně regeneruje pokožku. Ultrazvuková špachtle SINEKRON S je vhodná pro všechny typy pleti.

Ultrazvuková špachtle SINEKRON S:

– hluboce čistí pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti
– celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní
– odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže
– vhodná i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár
– pomáhá redukovat jizvičky po akné i vrásky
– zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu pleti

SINEKRON S – ultrazvuková špachtle má 3 programy ošetření:

1. ultrazvukový peeling – čistí pokožku od mazu, ucpané póry, odstraňuje pupínky a starou odumřelou kůži

2. liftingová mezoterapie pro účinné vstřebávání sér mikroelektronickou technologií

3. mezoterapie pro účinné vstřebávání sér pro ošetření akné ultrazvukovou a mikroelektronickou technologií.

Výsledek po ošetření ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S?
Díky tomuto přístroji se stává kosmetické ošetření mnohem příjemnější s výrazným viditelným efektem. Již se nemusíte obávat, že po kosmetickém ošetření budete odcházet s podrážděnou a začervenalou, tzv. flekatou pletí. Vaše pleť bude naopak vypadat zdravě, svěže a rozzářeně.

Jaké jsou kontraindikace ultrazvukové špachtle SINEKRON S?

Pacemaker

Implantované defibrilátory nebo stimulátory

Implantované elektronické zařízení

Rakovina

Těhotenství

Nakažlivé nebo přenosné choroby